CONSILIUL POLITIC NAŢIONAL AL PSD SE REUNEŞTE ÎN ŞEDINŢĂ, LA ORA 18.00

CONSILIUL POLITIC NAŢIONAL AL PSD SE REUNEŞTE ÎN ŞEDINŢĂ, LA ORA 18.00
Aceasta se desfăşoară în contextul alegerilor parlamentare de duminică
Consiliul Politic Naţional al Partidului Social Democrat se reuneşte luni, de la ora 18.00, în format fizic şi online, la sediul central al PSD, anunţă Biroul de presă al partidului.
Potrivit sursei citate, şedinţa are loc de la ora 18,00.
Aceasta se desfăşoară în contextul alegerilor parlamentare de duminică, cel mai probabil liderii PSD urmând să facă o analiză a scrutinului.
Conform ultimelor date publicate luni pe site-ul Autorităţii Electorale Permanente, PSD se clasează pe prima poziţie la alegerile parlamentare, atât la Camera Deputaţilor (21,97%), cât şi la Senat (22,31%).
AGERPRES
Citește și:
- 16:08 - SURSE: Nicușor Dan vrea ca PSD să rămână în Coaliție
- 15:12 - PSD, vot în unanimitate pentru retragerea miniștrilor din Guvern. Ilie Bolojan are termen de 72 de ore pentru a demisiona
- 14:28 - George Simion: „PSD nu este un partid serios. Votăm orice moțiune pentru a dărâma acest Guvern dezastruos”
- 12:37 - Ilie Bolojan nu pleacă de la Palatul Victoria. Ce spune despre negocierile cu Nicușor Dan
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News














