Ați văzut-o? Femeie din Neamț, dată dispărută (FOTO)

big_trandafir_floarea
Polițiștii Serviciului de Investigații Criminale și cei ai Poliției orașului Tîrgu-Neamț continuă activitățile de căutare în vederea depistării numitei TRANDAFIR FLOAREA, de 38 de ani.
Polițiștii din cadrul Poliției orașului Tîrgu-Neamț au fost sesizați, la data de 20 septembrie, de către un bărbat, de 43 de ani, din Tîrgu-Neamț, despre faptul că, la data de 18 septembrie 2019, concubina sa TRANDAFIR FLOAREA, de 38 de ani, a plecat de la domiciliu și nu s-a mai întors.Semnalmente: înălţime – 1,60 m, greutate – 50 de kilograme, păr negru împletit, faţă ovală, ochi căprui.La momentul dispariţiei, aceasta era îmbrăcată cu o fustă lungă roșie, hanorac roz, pe cap purta o eșarfă roșie, fiind încălţată cu şlapi albastri.Polițiștii au efectuat verificări pe raza orașului Tîrgu-Neamț și în localitățile limitrofe, în vederea depistării acesteia.
Orice persoană care poate oferi informaţii ce pot conduce la depistarea persoanei căutate, este rugată să apeleze Serviciul Unic 112 ori să anunţe cea mai apropiată unitate de poliție!

Citește și:
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
- 10:42 - Ștefăniță Avrămescu (AUR), despre închiderea Realitatea PLUS: „CNA-ul vrea o presă obedientă, dependentă, care să nu deranjeze și să nu pună întrebări”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News










