Va sta 4 ani după gratii pentru că și-a agresat sexual fiica în vârstă de 10 ani
14 feb. 2019, 08:34
Actualizat: 14 feb. 2019, 08:34

inchisoare_96996700-1
Articol scris de Scris de Barjoveanu Dan
Un bărbat de 39 de ani, din Bodești a fost încarcerat de polițiști la Penitenciarul Bacău. Individul a fost condamnal la 4 ani de închisoare după ce și-a agresat sexual fiica în vârstă de 10 ani.
La data de 12 februarie, polițiștii din cadrul Secției de Poliție Rurală Gârcina au depistat un bărbat, de 39 de ani, din Bodești, care poseda mandat de executare a pedepsei închisorii.Acesta era condamnat de Judecătoria Piatra Neamț la o pedeapsă privativă de libertate de patru ani de închisoare, pentru comiterea infracțiunii de agresiune sexuală.În fapt, la data de 23.08.2018, pe fondul consumului de alcool, bărbatul a exercitat acte de agresiune sexuală asupra fiicei sale, în vârstă de 10 ani.Polițiștii l-au condus și încarcerat la Penitenciarul Bacău.
Citește și:
- 15:56 - Alexandra Păcuraru, după hotărârea CNA de a menține decizia de retragere a licenței televiziunii Realitatea PLUS: „Au fost pregătiți să respingă orice argument! Au câștigat doar prima luptă”- VIDEO
- 15:43 - Papa Leon salută armistițiul din Iran: „Un semn de speranță”
- 15:40 - CNA a respins solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS - LIVE TEXT
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News










