Advertising
BONUSURI DE APROAPE 23 DE MILIOANE DE EURO PENTRU ANGAJAȚII ROMSILVA PENSIONAȚI ÎN ULTIMII DOI ANI

BONUSURI DE APROAPE 23 DE MILIOANE DE EURO PENTRU ANGAJAȚII ROMSILVA PENSIONAȚI ÎN ULTIMII DOI ANI
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 23 ian. 2025, 23:15
Aproximativ 1.300 de angajați ai companiei de stat Romsilva, care s-au pensionat în ultimii doi ani, au primit bonusuri de aproximativ 90.000 de lei fiecare.
Citește și
- 08:21Analiză Daniel Udrescu: Ficțiunea intermedierii. Sincopele fiscale ale economiei colaborative
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
- 07:51România „reformată” de Bolojan: peste 21.000 de firme închise și un val de dizolvări în 2026
- 16:48Trafic blocat pe DN 1. O persoană este resuscitată, după ce o mașină s-a ciocnit frontal cu un TIR
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























