Advertising
Românii ar putea rămâne fără subvenția la încălzire. Criza energetică a trecut

Românii ar putea rămâne fără subvenția la încălzire. Criza energetică a trecut
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 6 feb. 2024, 08:58
La momentul actual România este singura țară din Europa care încă beneficiază de schema plafonării prețului la gaz
Citește și
- 20:57Fost ministru al Energiei: ”Victorie pentru România! Putem construi hidrocentralele blocate de ONG-uri!”
- 14:06Românii cheltuie peste 85% din tot ce câștigă. Taxele și impozitele apasă greu pe bugetele familiilor de la oraș
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:12Salariul minim crește la 4.325 lei brut de la 1 iulie 2026. Ce se schimbă pentru angajați
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























