Advertising
GEORGE SIMION PARTICIPĂ LA ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: „PLEC MÂINE LA WASHINGTON”

GEORGE SIMION PARTICIPĂ LA ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: „PLEC MÂINE LA WASHINGTON”
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 17 ian. 2025, 20:33
Liderul AUR, George Simion, a anunțat în premieră la Realitatea Plus că va participa la ceremonia de învestire a lui Donald Trump, care va avea loc pe 20 ianuarie, în calitate de președinte al Statelor Unite.
Citește și
- 13:24SUA și Iranul au ajuns la un acord de principiu. Negocierile finale trebuie încheiate în 60 de zile
- 12:19Parlament / Comisii de specialitate - încep audierile miniștrilor propuși în Guvernul Veștea
- 12:10Ultimatumul dat de PNL lui Adrian Veștea și altor patru liberali de a părăsi partidul a expirat
- 11:15Zi decisivă în Parlament: audierile pentru Guvernul Veștea încep la prânz, votul final - luni seara
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























