Advertising
MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”

MARCEL CIOLACU: ”AM VOTAT CA ROMÂNIA SĂ FIE ÎN UE, ÎN SCHENGEN ȘI ÎN NATO. ROMÂNII AU DE ALES ÎNTRE STABILITATE ȘI HAOS”
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 1 dec. 2024, 10:28
Premierul Marcel Ciolacu a votat, duminică, la Buzău. El a fost însoțit de mai mulți lideri locali ai partidului și a spus că a votat ca România să fie în UE, în Schengen și în NATO
Citește și
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News
























