Advertising
RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO

RAREȘ BOGDAN, MESAJ DE FORȚĂ DUPĂ ÎNVESTIREA LUI DONALD TRUMP: AM INTRAT ÎNTR-O NOUĂ ERĂ, CINE NU ÎNȚELEGE, DISPARE -VIDEO
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 23 ian. 2025, 08:14
Rareș Bogdan a transmis că lumea a intrat într-o eră nouă, odată cu învestirea lui Donald Trump. Europarlamentarul este de părere că Europa a deschis prea multe granițe și a dat prea multe ajutoare sociale, fără să se mai uite la performanța Uniunii Europene, potrivit Realitatea Plus.
Citește și
- 10:05Disperarea lui Bolojan, vrea să rămână la butoane până în toamnă
- 08:43Ședință-cheie în Parlament, de la ora 10:00: se stabilește calendarul învestirii Guvernului Veștea
- 08:10Nota de plată a războiului cu Iranul: 40 de miliarde de dolari pentru SUA - Analiză CSIS
- 07:48Programul de guvernare al cabinetului Veștea. Prioritățile majore: PNRR, accelerarea absorbţiei fondurilor europene, aderarea la OCDE şi întărirea securităţii naţionale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























