Advertising
RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI

RAREȘ BOGDAN PROPUNE PNL SĂ INTRE ÎN OPOZIȚIE: SĂ LĂSĂM PSD SĂ GUVERNEZE CU AUR SAU CU CINE OR DORI EI
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 2 dec. 2024, 09:11
Rareș Bogdan, fost prim-vicepreședinte al PNL, a cerut duminică seară, după ce a văzut rezultatele exit-poll, ca PNL să intre în opoziție.
Citește și
- 11:46Negocieri tensionate înainte de consultări. Bolojan a vorbit cu Nicușor Dan: ce i-a cerut
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:28Tensiuni în UE: Ungaria spune „nu” pactului de migrație. România, pusă în fața unor decizii importante
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News
























