Advertising
Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat

Austriecii de la OMV, învinși la Boțești. Comunitatea locală și emisiunea Culisele Statului Paralel au blocat un proiect controversat
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 29 mar. 2023, 09:30
Anca Alexandrescu a prezentat la Realitatea PLUS, dovezi potrivit cărora, la Boțești, în Argeș, austriecii de la OMV vor să facă un depozit de stocare a dioxidului de carbon, cel mai mare din Europa
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:58Război în Orientul Mijlociu. SUA și Iran s-au atacat din nou
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News






























