Advertising
Bărbat decedat, scos de pompieri din râul Topolița

Bărbat decedat, scos de pompieri din râul Topolița
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 12 apr. 2020, 11:26
În jurul orei 20.47, prin apel la 112 pompierii au fost solicitați să intervină pentru degajarea unei persoane căzute în râul Topolița, pe raza comunei Păstrăveni. Pompierii de la Detașamentul Târgu Neamț s-au deplasat la locul solicitării cu o autospecială de stingere și o ambulanță SMURD.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























