Advertising
Cinci copii posibil intoxicați cu monoxid de carbon la o școală din Petru Vodă

Cinci copii posibil intoxicați cu monoxid de carbon la o școală din Petru Vodă
Scris de Monica Ghinet Publicat: 6 feb. 2020, 09:25
La Școala din Petru Vodă, Poiana Teiului sunt 5 copii care acuză o stare de rău, posibil intoxicați cu monoxid de carbon de la o centrală termică. La locul solicitarii s-au deplasat pompierii de Garda 2 de Intervenție Poiana Teiului cu o autospecială de stingere cu modul de descarcerare și prim ajutor calificat și două ambulanțe SMURD, precum și două ambulanțe de la SAJ.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























