Advertising
Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale

Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 25 iun. 2024, 14:10
Dintre pacienţii internaţi în secţii, doi sunt minori
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























