Advertising
O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT

O TÂNĂRĂ DIN TIMIȘOARA ȘI-A ABANDONAT BEBELUȘUL ÎN TOALETĂ. A FOST ARESTATĂ PENTRU OMOR CALIFICAT
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 10 iul. 2025, 18:02
O femeie de 31 de ani din Timișoara a fost arestată preventiv, fiind acuzată că și-a omorât copilul nou-născut, abandonându-l într-un vas de toaletă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
- 22:22Rezultate Loto duminică, 14 iunie 2026. Reportul la Loto 6/49 a depășit suma de 6 milioane de euro
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























