Advertising
”Pinalti”, condamnat la închisoare în dosarul Giga TV

”Pinalti”, condamnat la închisoare în dosarul Giga TV
Scris de Monica Ghinet Publicat: 24 dec. 2019, 12:12
Fostul primar al municipiului Piatra Neamţ Gheorghe Ştefan, ”Pinalti”,a fost condamnat, marţi, de Tribunalul Bucureşti la 3 ani şi 9 luni închisoare cu executare, în dosarul Giga TV, informează realitatea.net.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
- 10:41Doi oameni căutați de scafandri după ce au căzut în Dunăre
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























