Advertising
Polițiștii nemțeni au lăsat, într-o singură zi, 11 șoferi bețivi fără permis

Polițiștii nemțeni au lăsat, într-o singură zi, 11 șoferi bețivi fără permis
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 11 iun. 2020, 17:37
Poliţiştii continuă acțiunile pentru reducerea evenimentelor rutiere produse pe fondul consumului de alcool la volan, creşterea gradului de disciplină rutieră şi pentru conştientizarea participanţilor la trafic cu privire la consecinţele conducerii unui vehicul sub influenţa alcoolului.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























