Advertising
ROGOBETE, PROMISIUNE DIRECTĂ: VA MÂNCA ÎN SPITAL CE PRIMESC PACIENȚII, ALĂTURI DE MANAGER

ROGOBETE, PROMISIUNE DIRECTĂ: VA MÂNCA ÎN SPITAL CE PRIMESC PACIENȚII, ALĂTURI DE MANAGER
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 8 iul. 2025, 21:37
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, anunță o măsură simbolică dar puternică: va sta la masă cu managerii de spitale și va consuma aceeași mâncare ca pacienții,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























