Advertising
Șoferii prinși beți sau drogați la volan vor rămâne 10 ani fără carnet. Legea intră la votul final, în Parlament

Șoferii prinși beți sau drogați la volan vor rămâne 10 ani fără carnet. Legea intră la votul final, în Parlament
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 14 mai 2024, 10:08
Un nou proiect de lege i-ar putea lăsa fără permis 10 ani pe cei care conduc sub influența alcoolului sau a drogurilor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























