Advertising
Un apel pentru montarea de panouri fotovoltaice de către instituțiile publice ar putea fi lansat la sfârșitul acestui an

Un apel pentru montarea de panouri fotovoltaice de către instituțiile publice ar putea fi lansat la sfârșitul acestui an
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 21 oct. 2022, 09:00
Joi, 20 octombrie 2022, a avut loc ședința de lucru la care a participat ministrul Energiei, Virgil Popescu alături de prim-ministrul Nicolae Ciucă, ministrul Afacerilor Interne, ministrul Educației și alte persoane din ministere.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























