Advertising
GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE

GEORGE SIMION: AM VOTAT LA ROMA, DIN RESPECT PENTRU ROMÂNII CARE TRĂIESC ÎN STRĂINĂTATE
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 22 nov. 2024, 19:05
Președintele AUR, George Simion, și-a exercitat dreptul la vot pentru alegerile prezidențiale, în Diaspora, la Consulatul României de la Roma
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























