Advertising
GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”

GEORGE SIMION CHEAMĂ ROMÂNII LA MITINGUL SUVERANIȘTILOR DIN 12 IANUARIE: „SĂ FIM CÂT MAI MULȚI!”
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 7 ian. 2025, 17:03
Liderul suveranist George Simion a lansat un apel public către susținătorii săi și către români, mobilizându-i pentru marele miting al suveraniștilor care va avea loc pe 12 ianuarie în București.
Citește și
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
- 15:41George Simion: „Îl aștept pe Veștea la sediul partidului să discutăm ce vrea să facă pentru țară”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News
























