Advertising
GEORGE SIMION: ”DIN CAUZA GUVERNELOR NESERIOASE, NE VOR STOPA FONDURILE EUROPENE”. DEZASTRUL LĂSAT ÎN URMĂ DE GUVERNELE SISTEMULUI

GEORGE SIMION: ”DIN CAUZA GUVERNELOR NESERIOASE, NE VOR STOPA FONDURILE EUROPENE”. DEZASTRUL LĂSAT ÎN URMĂ DE GUVERNELE SISTEMULUI
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 15 mai 2025, 11:47
Liderul suveranist George Simion a făcut anunțul care zguduie din temelii sistemul, dezvăluind dezastrul bugetar și economic lăsat în urmă de guvernele partidelor care se agață în continuare de putere
Citește și
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
- 10:36Von der Leyen, anchetată după ce a refuzat să facă publică o discuție secretă cu Zelenski și alți lideri
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























