Advertising
GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA

GEORGE SIMION, DUPĂ PROTESTELE ORGANIZATE DE SUVERANIȘTII ROMÂNI LA BRUXELLES: ESTE TEAMĂ LA CEL MAI ÎNALT NIVEL, SE TEM DE VALUL CARE VINE DIN AMERICA
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 30 ian. 2025, 07:49
Simion a declarat, că a simțit teama reprezentanților tuturor instituiților europene față de valul de schimbări ce se prefigurează după revenirea la putere a lui Donald Trup în Statele Unite
Citește și
- 18:22PSD a decis, intră la guvernare. Lista miniștrilor care vor face parte din cabinetul Veștea-SURSE
- 16:50Rareș Bogdan, atac devastator la Bolojan: „Un farseur nepriceput, dar agresiv și încăpățânat căruia îi place să fie lăudat”
- 14:18Veștea, întâlnire cu viitorul ministru al Investițiilor și Proiectelor Europene în timpul Congresului PNL: „Un profesionist foarte apreciat”
- 12:41Ilie Bolojan i-a certat pe jurnaliști la sosirea la Congresul PNL și le-a cerut să-i elibereze calea
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News
























