Advertising
TANCZOS BARNA: INSTITUȚIILE CARE AU FĂCUT ANGAJĂRI ILEGALE TREBUIE SĂ DISPONIBILIZEZE PERSONAL

TANCZOS BARNA: INSTITUȚIILE CARE AU FĂCUT ANGAJĂRI ILEGALE TREBUIE SĂ DISPONIBILIZEZE PERSONAL
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 2 iun. 2025, 20:35
Ministrul Finanțelor a declarat că instituțiile care au făcut angajări contrar legii trebuie să recurgă la disponibilizări pentru a se încadra în bugetul aprobat pentru cheltuielile de personal
Citește și
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























