Advertising
Adolescentă accidentată pe trecerea pentru pietoni! Fetița era pe bicicletă

Adolescentă accidentată pe trecerea pentru pietoni! Fetița era pe bicicletă
Scris de Monica Ghinet Publicat: 23 mar. 2022, 08:06
La data de 22 martie a.c., în jurul orei 18.50, polițiștii rutieri din cadrul Poliției orașului Târgu-Neamț au fost sesizați cu privire la producerea unui eveniment rutier, pe Drumul Național 15 B, în localitatea Vânători-Neamț.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
- 10:41Doi oameni căutați de scafandri după ce au căzut în Dunăre
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























