Autoturism la un pas să se facă scrum în Roman
13 feb. 2021, 17:28
Actualizat: 13 feb. 2021, 17:28

Autoturism la un pas să se facă scrum în Roman
Articol scris de Scris de Sergiu Badarau
Scurtcircuitul electric a fost cauza probabilă de producere a acestui incendiu
Prin apel la 112, în jurul orei 14:43, pompierii au fost înștiințati despre producerea unui incendiu la un autoturism pe strada Ștefan cel Mare din municipiul Roman.
Incendiul se manifesta generalizat la nivelul unui autoturism.
Pentru localizarea și lichidarea incendiului au intervenit pompierii romașcani cu o autospecială pentru stingere cu apă și spumă. Nu au fost victime.
Scurtcircuitul electric a fost cauza probabilă de producere a acestui incendiu.
Sursa: Realitatea de Neamt
Citește și:
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
- 18:25 - Urmărire ca-n filme în Gorj: copil de 14 ani la volan, încurajat de tată să fugă de poliție
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News











