Ucis de soba căzută peste el
4 mai 2022, 08:45
Actualizat: 4 mai 2022, 08:45

Ucis de soba căzută peste el
Articol scris de Scris de Realitatea de Neamt
Victima, un bărbat de 67 de ani
Sobă căzută peste un bărbat de aproximativ 67 de ani din comuna Bargaoani, anunță ISU Neamț.
În această dimineață, la ora 07:12 pompierii au fost înștiințați despre faptul că într-o locuință din comuna Bârgăuani o sobă a căzut peste un bărbat.
La locul solicitării s-au deplasat pompierii pietreni cu o autospecială pentru descarcerare și un echipaj cu ambulanță de la SAJ.
Ajunși la locul solicitării, pompierii au găsit în interiorul unei camere un bărbat peste care era căzută o sobă metalică. Pompierii au îndepărtat soba și au constatat că bărbatul de 67 de ani nu prezenta semne vitale.
Citește și:
- 21:31 - Adrian Mutu, revoltat de echipa de start cu Slovacia: „Nici într-un amical nu îi dai șansă?
- 20:39 - ONU acuză Israelul de încălcarea dreptului internațional: legea pedepsei cu moartea, calificată drept „crimă de război”
- 19:12 - Pițurcă atacă decizia FRF: „I-au pus viața în pericol lui Mircea Lucescu”
- 18:12 - Premieră globală la București: Maestrul Nicolae Voiculeț lansează Orchestra Mondială a Păcii la Palatul Parlamentului
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News











